Neviditelná rovnátka Invisalign
  • Úvod
  • Neviditelná rovnátka Invisalign

Neviditelná rovnátka Invisalign

Co je to Invisalign?

Invisalign je moderní přístup k rovnání zubů pomocí na míru vyrobených sérií rovnátek, které jsou vytvořeny speciálně pro Vás.

Hlavní výhody rovnátek Invisalign
  • diskrétnost
  • není poznat, že máte rovnátka
  • snadné nasazování a údržba
  • sundávání na jídlo
  • normální čištění zubů
  • minimum návštěv lékaře

Rovnátka jsou vyrobeny z hladkého, pohodlného a prakticky neviditelného plastu, který je přesně přizpůsoben Vašim zubům. Nošením rovnátek postupně a jemně posunujete své zuby na jejich místo. Neomezují Vás žádné zámečky a oblouky. Zhruba každé dva týdny stačí nasadit novou dlahu Invisalign a výsledek bude znatelný. Dosáhnete krásného úsměvu a to vše s minimálním zásahem do Vašeho každodenního života. Nejlepší na tom je, že většina lidí ani nepozná, že nosíte rovnátka. Objednejte se k nám na konzultaci a započněte léčbu pomocí Invisalign.

Běžný den s Invisalign

Jedna z nejlepších vlastností Invisalign je, že má minimální dopad na Váš každodenní život. Díky tomu, že jsou rovnátka tak pohodlné, nebudete mít problém nosit rovnátka doporučených 20 až 22 hodin denně bez větší námahy.

Hygiena
Rovnátka jsou snadno vyjímatelné, takže si můžete čistit zuby jako obvykle. Stejně snadné je čištění rovnátek s čistící soupravou Invisalign. Další variantou je vyčistit rovnátka kartáčkem a opláchnout vlažnou vodou. A je to! Dosažení krásného úsměvu už nemůže být jednodušší!

Jídlo 
Rovnátka si můžete sundat také pokaždé, když budete jíst. To znamená, že můžete i nadále jíst všechny potraviny, které máte rádi a nemusíte se bát, že se Vám jejich kousky zůstanou za oblouky fixních rovnátek. S jinými metodami rovnání zubů, může být tento prostý akt často problematický. 

Sport 
Těm, kteří se věnují kontaktním sportům, umožňuje Invisalign sportovat bez omezení aniž by se museli bát, že jim kovové části rovnátek pořežou ústa. Pokud Váš sport vyžaduje nosit chránič zubů, stačí si své rovnátka jednoduše odstranit a můžete začít soutěžit!

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů